Zajmujemy się tworzeniem wyjątkowych chwil.

Czy jest bardziej wyjątkowa chwila od tej, kiedy możemy się zrelaksować po ciężkim dniu? W zaciszu natury, w przyjemnej, ciepłej wodzie.

Od początku naszego istnienia naszą wizją i celem było tworzenie ekskluzywnych saun ogrodowych i jacuzzi ogrodowych z hydromasażem. Od pierwszego dnia używamy do produkcji najwyższej jakości materiałów, z poszanowaniem natury.

Drewno gatunku C24, hartowane naturalną metodą Thermowood. Akryl wypełniający wnętrze izolowany pianką poliuretanową o zamkniętych komórkach. Piece opalane drewnem z certyfikatem CE, ze stali nierdzewnej ASI 304/316.

Odtwórz wideo

Wypełnienie balii ogrodowej drewnianej

Wszystkie nasze balie ogrodowe z hydromasażem wypełniamy akrylem. Akryl jest materiałem wyjątkowym — bezpiecznym dla środowiska i jednocześnie trwałym. Posiada certyfikat CE. Ciepły i przyjemny w dotyku. Akrylowe wypełnienie jest hipoalergiczne, nie uczula. Łatwy w czyszczeniu - brud nie osadza się na idealnie gładkiej powierzchni. Odporny na zarysowania i promieniowanie UV nie blaknie z czasem. Całkowicie niewrażliwy na sole i chlor. Bez obaw możesz cieszyć się kąpielami solankowymi. Jego trwałość ocenia się na 30 lat. Ma doskonale właściwości cieplne, dodatkowo izolowany pianka poliuretanowa. Akryl jest materiałem, który nadaje się do recyklingu. Jego długa żywotność i możliwość utylizacji nie zaśmieca środowiska. Wybierz jeden z aż sześciu kolorów wkładu balii ogrodowej.

 

Banie ogrodowe wykonane z drewna

W zgodzie z naturą balie zewnętrzne wykonujemy z drewna świerkowego hartowanego metoda Thermowood. Ta metoda narodziła się w Finlandii i jest z powodzeniem wykorzystywana od 20 lat. Termowanie (inaczej — wygrzewanie) polega na ogrzewaniu drewna w wysokiej temperaturze 180-200°C z udziałem pary wodnej. Taki proces trwa 48-96 godzin i podczas niego dochodzi do rozkładu związków celulozy. Całkowicie naturalnie, bez udziału środków chemicznych. Drewno po termowaniu nie posiada substancji odżywczych — grzyby gnilne nie mają szans się rozwinąć. Nie pochłania wody, wiec jego właściwości izolacyjne wzrastają (o 25%). Drewno jest bardziej higieniczne, ponieważ wysoka temperatura niszczy bakterie. Materiał jest odporny na pęcznienia i wypaczenia. Idealnie sprawdza się w warunkach zewnętrznych, jest odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Nadaje się do recyklingu. Nie ma lepszego materiału na naturalną balię ogrodową. W zgodzie z naturą tak jak sobie wymarzyliśmy.

Akcesoria do balii ogrodowej

Akcesoria uzupełnią podstawową wersję balii ogrodowej. Pokrywa izolacyjna nie tylko pomoże utrzymać ciepło, ale uchroni wodę od zanieczyszczeń. Schodki pomogą w bezpiecznym wejściu i wyjściu z bani zewnętrznej. Uchwyt na napoje da Ci wolne ręce.

Balia ogrodowa może być wyposażona w airmasaz lub hydromasaż tak jak w nowoczesnych jacuzzi.

Dodaj do swojego Hot Tub światła lub gwiazdki LED i z kąpieli w ogrodzie wyczaruj wyjątkową randkę.

Marzyłeś o balii ogrodowej elektrycznej? Wybierz piec elektryczny lub zdecyduj się na opcję hybrydową — połączenie tradycyjnego pieca na drewno oraz pieca elektrycznego. Jeśli lubisz mieć kontrolę i wszystko pod ręką, mamy dla Ciebie multikontroler 3w1 (air, hydro, led) lub 4w1 (air, hydro, led, piec).

Przydomowe SPA w każdym zakątku Polski

Dowieziemy Twoją balię ogrodową wszędzie, gdzie potrzebujesz. Wysyłkę wyceniamy indywidualnie. Posiadamy mobilny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dla naszych klientów.

Zbyt dużo możliwości? Skontaktuj się z nami, zaprojektujemy dla Ciebie balie drewnianą lub jacuzzi ogrodowe, którym będziesz cieszyć się długie lata. Przydomowe SPA to będą wyjątkowe chwile w Twoim prywatnym ogrodzie.